Hezkuntza Komunitatea

  • Zuzendaria: Amaia Basterretxea // zuzendaria@scbermeo.net
  • HH koordinatzailea: Aintzane Ibarguengoitia // aintzane.ibarguengoitia@scbermeo.net
  • LH Koordinatzailea: Amaia Ugalde // amaia.ugalde@scbermeo.net
  • DBH Koordinatzailea: Ane Rica // ane.rica@scbermeo.net
  • Pastoral arduraduna: Egoitz Astuy // egoitz.astuy@scbermeo.net
  • Administratzailea: Maite Guenaga // administrazioa@scbermeo.net

izena.abizena@scbermeo.net

Haur Hezkuntzako 1. zikloa:

Haur Hezkuntzako 2.zikloa:

LH:

DBH:

Izaro Guraso Elkartea // gurasoelkartea@scbermeo.net 

Lehendakaria: Nerea Zumeta Garro

Lehendakari ordea: Matxalen Arrien

Idazkaria: Leire Telletxea

Diruzaintza: Ana Arrien

Bokalak: Mari Tere Gabari, Josu Erauzkin, Leire Fernández, Izaskun Yuste eta Ainhoa Arenaza

Titularraren ordezkariak: Nerea Begoña Lopategi, Clara Arza eta  Vanesa Freire

Zuzendaria: Amaia Basterretxea Antsorregi

Irakasleen ordezkariak: Agurne Telletxea , Xandra Garcia, Leire Telletxea eta Maite Iturri.

Gurasoen ordezkariak: Ana Arrien, Patricia Sanchez, Onintze Mariezcurrena Arrien, Josu Erauzkin Urkid

Administrazio zerbitzuen ordezkaria: Mila Gandarias.